Kasia i Dominik

Z Kasią i Dominikiem wybraliśmy się na plener w Śnieżne Kotły. Z uwagi na dużą ilość osprzętu fotograficznego był to dla mnie niezły test kondycyjny ale zdecydowanie było warto. Są po prostu świetni!

Co napisali o mojej pracy Kasia i Dominik


Kasia i Dominik Gabruś„Decydując się na ślub chcieliśmy mieć z tej uroczystości możliwie najlepsze zdjęcia, aby po wielu latach wracało się do nich z przyjemnością. Wyszukaliśmy więc najlepszych fotografów w kraju (jakość zdjęć, niepowtarzalność plenerów oraz brak sztuczności), a następnie skupiliśmy się na tych z okolicy. Zależało Nam na plenerze w górach i to nie w miejscu gdzie się wjeżdża wyciągiem a na oddalonych szlakach które lubimy. W tym momencie grono zawęża się do 1! Ponieważ większości fotografom się nie chce i klepią stałe plenery. Z Pawłem nie było problemu, nawet się ucieszył bo jeszcze nikogo w góry nie wyciągnął a tu para młoda z taka propozycją. Trochę Pawła zmęczyliśmy dreptając parę godzin po kamienistych szlakach ale kondycje ma i uwierzcie mi, że lubi wyzwania. Więc jeśli szukacie niepowtarzalnych zdjęć w pięknych plenerach to do niego uderzajcie. Podaży za wami z kilogramami sprzętu na plecach, a jeśli nie macie pomysłu gdzie to na pewno wymyśli coś fajnego.

Bywa, że albumy to zbiór tych samych zdjęć obrobionych na rożne sposoby w Photoshopie. Bywa też, że w albumie jest kilka ładnych fotek i to właśnie je oglądacie w kółko.

Tu jest inaczej-wszystkie zdjęcia sprawiają, że do nich wracasz (patrz jego strona). My zamówiliśmy „foto książkę” – (polecam – trochę kosztuje ale wszyscy Wam pozazdroszczą) i powiem Wam robi wrażenie nie tylko na Nas.”

Generalnie jesteśmy osobami dość konkretnymi i Paweł nie miał z Nami łatwo jeśli chodzi o przygotowanie albumu. Znam troszkę innych fotografów i muszę przyznać, że jest to gość z którym się bardzo dobrze współpracuje.”

Myślę, że Jego zdjęcia mówią same za siebie a dodając do tego ogromne możliwości plenerowe (poświęcenie), to stawia to Pawła w czołówce fotografów. Warto wydać parę złotych na taką pamiątkę na całe życie.”

– Kasia i Dominik Gabruś

Zobacz opinie innych par: http://www.pawelperlowski.com/opinie-klientow