Opinie klientów

OPINIE PAR ŚLUBNYCH

Co myślą o mnie moi Klienci


Agnieszka Ćwikła-Suszek„Z Panem Pawłem Perłowskim mamy przyjemność współpracować od kilku lat przy okazji organizowanych przez nas imprez weselnych. Przez ten czas dał się on poznać jako profesjonalista najwyższej klasy i artysta w Swoim zawodzie.

Powierzając Panu Pawłowi dokumentację fotograficzną ślubów i wesel możemy mieć pewność, że zostaną one uwiecznione w najdrobniejszym szczególe, a obiektywowi nie umknie żadne ważne, godne uwagi wydarzenie. Kadry zdają się żyć, oddając nastrój każdej chwili – wzruszenia, uniesienia, radości…

Pan Paweł Perłowski dysponuje także wysokiej klasy sprzętem, dobieranym zawsze w sposób odpowiadający zmieniającym się uwarunkowaniom.

Nie sposób nie wspomnieć o cechach osobowych, które reprezentuje Pan Paweł – ogromnej kulturze osobistej, dyskrecji, elastyczności i solidności. Dzięki temu współpracę cenimy sobie szczególnie, biorąc pod uwagę przede wszystkim profil klientów, jakich obsługujemy – osób o ponadprzeciętnych wymaganiach, przywiązujących zasadniczą wagę do jakości serwisu.

Reasumując, gorąco polecamy. Udział Pana Pawła w organizacji imprezy to gwarancja, że klienci będą zadowoleni, a ich oczekiwania nie tylko spełnione, ale z całą pewnością przekroczone.”

– Agnieszka Ćwikła-Suszek

Agencja AMP – Konsultanci ślubni


Kasia i Dominik Gabruś„Decydując się na ślub chcieliśmy mieć z tej uroczystości możliwie najlepsze zdjęcia, aby po wielu latach wracało się do nich z przyjemnością. Wyszukaliśmy więc najlepszych fotografów w kraju (jakość zdjęć, niepowtarzalność plenerów oraz brak sztuczności), a następnie skupiliśmy się na tych z okolicy. Zależało Nam na plenerze w górach i to nie w miejscu gdzie się wjeżdża wyciągiem a na oddalonych szlakach które lubimy. W tym momencie grono zawęża się do 1! Ponieważ większości fotografom się nie chce i klepią stałe plenery. Z Pawłem nie było problemu, nawet się ucieszył bo jeszcze nikogo w góry nie wyciągnął a tu para młoda z taka propozycją. Trochę Pawła zmęczyliśmy dreptając parę godzin po kamienistych szlakach ale kondycje ma i uwierzcie mi, że lubi wyzwania. Więc jeśli szukacie niepowtarzalnych zdjęć w pięknych plenerach to do niego uderzajcie. Podaży za wami z kilogramami sprzętu na plecach, a jeśli nie macie pomysłu gdzie to na pewno wymyśli coś fajnego.

Bywa, że albumy to zbiór tych samych zdjęć obrobionych na rożne sposoby w Photoshopie. Bywa też, że w albumie jest kilka ładnych fotek i to właśnie je oglądacie w kółko.

Tu jest inaczej-wszystkie zdjęcia sprawiają, że do nich wracasz (patrz jego strona). My zamówiliśmy „foto książkę” – (polecam – trochę kosztuje ale wszyscy Wam pozazdroszczą) i powiem Wam robi wrażenie nie tylko na Nas.

Generalnie jesteśmy osobami dość konkretnymi i Paweł nie miał z Nami łatwo jeśli chodzi o przygotowanie albumu. Znam troszkę innych fotografów i muszę przyznać, że jest to gość z którym się bardzo dobrze współpracuje.

Myślę, że Jego zdjęcia mówią same za siebie a dodając do tego ogromne możliwości plenerowe (poświęcenie), to stawia to Pawła w czołówce fotografów. Warto wydać parę złotych na taką pamiątkę na całe życie.”

– Kasia i Dominik Gabruś


Agnieszka i Jacek Rębas„Po opiniach zasłyszanych od znajomych oraz po zapoznaniu się z niektórymi pracami Pana Pawła bardzo wiele oczekiwaliśmy od końcowego wyniku i nie zawiedliśmy się. Zdjęcia, album, prezentacja – pełna satysfakcja to mało powiedziane.

Warte każdej złotówki. Poza obrączkami najlepsze weselna inwestycja na przyszłość”

– Agnieszka i Jacek Rębas


Aleksandra i Marek Kominek„Przez ostatni rok byliśmy na dwóch weselach, tym samym miałam okazję obejrzenia prac dwóch innych fotografów. Wnioski: niech żałują, że nie wybrali Pana. Dla mnie, jak i pewnie dla każdej pani młodej dzień mojego ślubu był dniem wyjątkowym i dlatego chciałam, żeby zdjęcia były wyjątkowe, nie na bosaka, nie na plaży ale pełne klasy. Ma Pan niezwykłą zdolność uchwycenia tej niepowtarzalnej chwili, to może być spojrzenie, gest. I moim zdaniem szczególna dbałość o plener – klimat.

Na moim ślubie było dwóch profesjonalnych fotografów. Pan Paweł Perłowski i ktoś jeszcze. W związku z tym mam dwa ślubne albumy (i oczywiście mnóstwo zdjęć robionych przez gości). Powiem tak, zrobić w dzisiejszych czasach zdjęcie potrafi każdy (nawet małe dziecko). Oddać niepowtarzalne chwile, sprawić, że kobieta patrząc po latach na swoje zdjęcie czuje się wyjątkowa i piękna – to już nie takie łatwe. A Pan to potrafi. Ponadto pełna klasa i profesjonalizm.

Myślę o Panu wyjątkowo ciepło i jeszcze raz bardzo dziękuję.”

– Aleksandra i Marek Kominek


Ewa i Michał Michałowicz„3 lata temu podjęliśmy kilka ważnych w naszym życiu decyzji – oprócz tego, że chcemy sformalizować nasz związek i spędzić resztę życia razem, to także wybór fotografa ślubnego – Pawła, który sprawił, że możemy do tych chwil wracać kiedy tylko chcemy.

Na początku byliśmy przeciwni sesji zdjęciowej podczas przygotować do ceremonii, ale na szczęście posłuchaliśmy się doświadczonej osoby jaką jest Paweł i to był strzał w dziesiątkę. W ogóle nie czuliśmy skrępowania, gdyż Paweł wraz z żoną to ciepli, pomocni ludzie, którzy pomogli nam także rozładować stres przedślubny. A co ważne zdjęcia z przygotować są także wspaniałą pamiątką.

Podczas wesela w ogóle nie zauważaliśmy ich obecności, a potem dostaliśmy wspaniałą pamiątkę, ze zdjęciami wszystkich naszych gości, która będzie nam towarzyszyć na zawsze.

Zdecydowaliśmy się na usługi Pawła ze względu na zdjęcia jakie zobaczyliśmy na stronie- niestety na nich nie widać pomocy, jaką od nich otrzymaliśmy w tym najważniejszym dla nas dniu, która okazała się bezcenna. Piękny album, który otrzymaliśmy po ceremonii przypomina nam te wspaniałe chwile, a także wspaniałą zabawę jaką była cały dzień naszego ślubu, również dzięki Pawłowi i jego żonie.

Serdecznie polecamy wszystkim parom skorzystanie z jego usług – bo to był bardzo dobry wybór.

– Ewa i Michał Michałowicz


Marcelina i Mateusz„Ponad rok po ślubie z nostalgią wracamy do tych wspaniałych chwil. Sięgamy często po śliczne zdjęcia zrobione przez Pawła, który jest w naszych oczach świetnym fotografem potafiącym wyeksponować emocje towarzyszące podczas ślubu i przyjęcia.

Ma rewelacyjny kontakt z (zazwyczaj dość zestresowaną) parą młodą oraz z gośćmi, przy czym w trakcie swojej pracy staje się „niewidoczny”, co wpływa na naturalność ujęć. W nas zdjęcia za każdym razem wywołują radość i cudowne wspomnienia.

U osób oglądających z nami te fotografie słychać tylko raz po raz
wyrazy zachwytu „WOW”, a my cóż… mówimy, że mieliśmy NAJLEPSZEGO FOTOGRAFA
ŚLUBNEGO!!!”

– Marcelina i Mateusz


Patrycja i Bartek Gielnik„Polecamy Pana Pawła, który uwiecznił nasze wesele na zdjęciach. My jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Jeśli ktoś potrzebuje elastycznego fotografa to Pan Paweł się nadaje – pomaga realizować pomysły pary młodej, umie pogodzić rower, góry z parą młodą, do tego odznacza się pełnym profesjonalizmem i ma naprawdę fajne pomysły. Dostosowuje sesję ślubną do młodej pary.

Zdjęcia podobają się nam bardzo – fajna jakość zdjęć, ciekawe ujęcia przede wszystkim zdjęcia są naturalne. Polecamy również album, który jest wykonany na wysokim poziomie i był taki jaki oglądaliśmy przed podpisaniem umowy.

100% satysfakcji.”

– Patrycja i Bartek Gielnik


Gabrysia i Norbert Korcyl„Chcielibyśmy przekazać moc ciepłych słów na temat naszych pięknych zdjęć. Zachwycamy się nimi nadal, a minęło już 3 lata od naszego ślubu.

Tak duże zaangażowanie i pasja w czasie tworzenia zdjęć to Twój ogromny atut. Życzymy Ci Pawle owocnej pracy w dalszej artystycznej pracy i spełniania się

Serdecznie pozdrawiamy i gorąco polecamy”

– Gabrysia i Norbert Korcyl


Milena i Mirek Werra„Uważamy, że robi Pan wspaniałe zdjęcia, ma wiele pomysłów na to jak powinny wyglądać zdjęcia ślubne. Zna Pan wiele wspaniałych i przepięknych miejsc, gdzie można robić te cudowne zdjęcia.

Współpraca z Panem to sama przyjemność, a nasz album ślubny jest po prostu wymarzony.

Życzymy Panu dalszych sukcesów zawodowych.”

– Milena i Mirek Werra