Próbna sesja zdjęciowa

Poznaj sekret jak wybrać fotografa na ślub

Zapewne w poszukiwaniu fotografa na swój ślub obejrzałaś już w internecie mnóstwo galerii ze zdjęciami. Z pewnością niektóre Ci się podobały a inne nie przypadły do gustu. Jeśli czytasz te słowa to prawdopodobnie nadal nie masz pewności komu zaufać w tak ważnej kwestii jak zrobienie Ci pięknych zdjęć ślubnych. Być może obawiasz się, czy w obecności fotografa będziesz się czuła swobodnie, czy spełni on wszystkie Twoje oczekiwania?

Oczywiście, jeśli chodzi o swój ślub nie chcesz eksperymentować. Kiedy np. wybierasz fryzjerkę to po prostu umawiasz się z nią na fryzurę próbną i widzisz czy Ci się podoba czy nie. Czy w równie prosty sposób nie chciałabyś wybrać dla siebie fotografa?

Doskonały sposób wyboru

Wyobraź sobie, że spotykasz się z fotografem na specjalnej sesji zdjęciowej. Podczas zdjęć czujesz się zrelaksowana i dobrze się bawisz. Widzisz w jaki sposób pracuje, czy jest zaangażowany, czy nadajecie na tych samych falach. Po sesji, oglądając swoje zdjęcia będziesz mogła podjąć tą ważną decyzję bez ryzyka.

A teraz najciekawsze…

Wyobraź sobie, że za taką sesję zdjęciową nie płacisz ani złotówki. Absolutnie nic! W dodatku wszystkie zdjęcia dostajesz na płycie DVD w prezencie, niezależnie od tego czy zdecydujesz się na wybór tego fotografa czy nie. Brzmi niewiarygodnie? A jednak to możliwe…

Dlaczego chcę Ci to dać w prezencie

Jako zawodowy fotograf swój biznes buduję na zadowoleniu i zaufaniu klientów. Wiem, że dobre zdjęcia powstaną tylko wtedy, gdy poznam Twoje oczekiwania, a Ty poznasz moje możliwości i zaufasz mojemu profesjonalizmowi. Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie. Chcę swoim doświadczeniem pomóc Ci w podjęciu najlepszej decyzji. Jeśli moja oferta nie będzie dla Ciebie odpowiednia chętnie polecę innych, świetnych fotografów. Podpowiem Ci na co zwracać uwagę, o czym pamiętać.
W każdym przypadku zyskasz coś cennego: piękne zdjęcia zrobione przez profesjonalnego fotografa, praktyczne porady.

A jeśli nie chcesz takiej sesji zdjęciowej…

Oczywiście, aby podjąć decyzję wcale nie musisz korzystać z takiej sesji próbnej. Po prostu, umów się teraz na spotkanie aby obejrzeć albumy i prezentacje zdjęć innych par oraz zapoznać się z moją ofertą.
Myślę, że będziesz zachwycona fototoksiążką, tak jak inni moi klienci:


Agnieszka i Jacek Rębas„Po opiniach zasłyszanych od znajomych oraz po zapoznaniu się z niektórymi pracami Pana Pawła bardzo wiele oczekiwaliśmy od końcowego wyniku i nie zawiedliśmy się. Zdjęcia, album, prezentacja – pełna satysfakcja to mało powiedziane.

Warte każdej złotówki. Poza obrączkami najlepsze weselna inwestycja na przyszłość”

– Agnieszka i Jacek Rębas


Kasia i Dominik Gabruś„(…) wszystkie zdjęcia sprawiają, że do nich wracasz (patrz jego strona). My zamówiliśmy „foto książkę” – (polecam – trochę kosztuje ale wszyscy Wam pozazdroszczą) i powiem Wam robi wrażenie nie tylko na Nas.

Generalnie jesteśmy osobami dość konkretnymi i Paweł nie miał z Nami łatwo jeśli chodzi o przygotowanie albumu. Znam troszkę innych fotografów i muszę przyznać, że jest to gość z którym się bardzo dobrze współpracuje.

Myślę, że Jego zdjęcia mówią same za siebie a dodając do tego ogromne możliwości plenerowe (poświęcenie), to stawia to Pawła w czołówce fotografów. Warto wydać parę złotych na taką pamiątkę na całe życie.”

– Kasia i Dominik Gabruś

Która opcja bardziej Ci odpowiada? Darmowa sesja zdjęciowa czy spotkanie z prezentacją?

Umów się na sesję zdjęciową lub spotkanie

Wypełnij teraz poniższy formularz i naciśnij przycisk WYŚLIJ. Skontaktuję się z Tobą i ustalimy dogodny dla Ciebie termin zdjęciowej sesji próbnej lub spotkania.

Imię: *
Email: *
Telefon:
Data ślubu: *
Czy chcesz sesję próbną:
Preferowany termin spotkania: *

 

Pozdrawiam serdecznie,


Paweł Perłowski
„Fotografia z pozytywną energią”

 

P.S.
Wiem jak to jest gdy sam widzę świetną ofertę. Zaczynam zastanawiać się:
„Czy na pewno mi się to opłaca?”
„Czy warto ryzykować?”
„Nie chce mi się”
„Nie mam czasu”

… ale wtedy warto, abyś pomyślała sobie:
„To może być doskonały fotograf dla mnie”
„Jestem ciekawa jak wygląda ta fotoksiążka”

Zachęcam zatem: wróć do powyższego formularza i umów się teraz na darmową sesję zdjęciową lub spotkanie.